Skogsløp med skyting 2018

Skytingens Dag/ Dugleiksmerket 2018

Lagsmesterskap Stang

Mesterskapsmedaljen Bane 2018

Lagsmesterskap Bane 2018

100 meterspokalen

Pokal 3

Pokal 2

LDKS Bane 2018

Pokal 1

Fosen Grand Prix 2018

Lagsmesterskap Felt 2018

Fosenkarusell Felt Runde 3

Kommunemesterskap 15m Indre Fosen

Lagsmesterskap 15m 2018

Åpent Stevne 2018

Innendørspokalen 2018

Høststevnet 2017

Skogsløp med skyting 2017

Lagsmesterskap Stang 2017

Kretsstevnet Felt 2017

Lagsmesterskap Bane 2017

100 Meterspokal 30.05.2017

Pokal 3 24.05.2017

Pokal 218.05.2017

Pokal 1 09.05.2017

Fosen Grand Prix 2017

FK Felt 5 Runde 01/4-17

Lagsmesterskap Felt 2017

Lagsmesterskap 15m 2017

Innendørspokalen 2017

Åpent Stevne 15m 2017

Pokal 3 23/06-16

Lagsmesterskap Bane 2016

100 Meters Pokalen 2016

Pokal 2 25.05.16

Fosen Grand Prix og FK 2016

Pokal 1 18/05-16

Samlagsstevnet Felt 2016

Lagsmesterskap Felt 2016

Lagsmesterskap Bane 2011

Tone´s Pokal

Fosen Grand Prix 2010

Herredsstevnet bane 2010

Landsdelskretsstevnet felt 2010

Fosen Grand Prix

Fosenkarusell felt

Kretsstevnet 2008

Midt Norsk Cup 2008

Lagmesterskap felt 2007

Liafelten 2008

FK Felt 1. runde 2008

Resultater MNC

Herredstevnet 2007

FK4 Felt Vanvik 2007

Landsdelskretsstevnet felt 2007 Budal

FK 5 Felt Bjugn 2007

Liafelten 2007

FK Felt 1. runde 2007

15 m stevne Rissa 2007

Hallstevnet 15m 2007

Romjulsstevnet 2006

Liafelten 2006

Norges Cup Bane 2006

Fosen Grand Prix 2010
Fosen Grand Prix
Mesterskap
Klasse 3-5: 1. Ole Erik Thoresen , Hommelvik 347, 2. Tore Veie , Rissa 345, 3. Anton jenssen, Mosvik 343, 4. Per Gjølga, Stallvik 343, 5. Arnfinn Tangstad , Mosvik 343, 6. Anita Jære , Rennebu 340, 7. Jan Ove Sollie , Rissa 339, 8. Carl Ove Gladhus, Ørlendingen 338, 9. Bjørn By , Rennebu 338, 10. Håvard Ellefsen , Byneset 337, 11. Bård Haugros , Byneset 337, 12. Bjørnulf Røli , Øvre Ogndal 337, 13. Håkon Rognstad , Byneset 336, 14. Ole Agnar Moen , Bjugn 336, 15. Fred Gaute Aarsandøy , Bardu 335, 16. Sverre H Melhus , Rissa 335, 17. Tormod Dyrendahl , Rissa 335, 18. Ellen Stjern , By 333, 19. Roar Alseth, Rissa 333, 20. Ole Jo Brembu , Høylandet 331, 21. Roar Forfot , By 331, 22. Daniel Dretvik , Leksvik 329, 23. Malvin strøm, Hitra 329, 24. Håvard Moen , By 328, 25. Knut Andreas Nordsether, Sørfjorden 325, 26. Randi Beate Breivik , Ørlendingen 324, 27. Odd Einar Stoknes , Herfjord 323, 28. Odd Roar Singstad, Nidaros 322, 29. Magnar Olafsen, Ørlendingen 321, 30. Geir Arne Brandhaug, Sørfjorden 320, 31. Atle Schancke , Ørlendingen 319, 32. John Berget, Vanvik 319, 33. Vidar Foss, Stadsbygd 309, 34. Tormod Rødsjø, Ørlendingen 287, 35. Terje A Husby, Ørlendingen 224, 36. Herlaug Stjern , By 222.
V55: 1. Jon G. Hofstad , Skjelstadmark 343, 2. Hans Tronstad , Leksvik 343, 3. Jostein Lerstad, Vanvik 341, 4. Oddmund Rognli , Leksvik 340, 5. Ole Brandhaug, Sørfjorden 339, 6. Magnar Alseth, Rissa 338, 7. Fridtjof Dypveit , Nidaros 337, 8. Arnulf Venn, Skaun 337, 9. Tore Refseth , Hommelvik 335, 10. Tore Olav Moen , Herfjord 335, 11. Odd Egil Hårstad , By 330, 12. Arne Forfod, Rissa 330, 13. Rolf Dyrendahl , Rissa 330, 14. Roald Strand, Malvik 327, 15. Svein O Østeraas , Hommelvik 326, 16. Petter Bakøy , Rissa 308, 17. Tore Reksterberg , Ørlendingen 235.
Junior: 1. Monica Pettersen , Bjugn 348, 2. Ole Eskil Moan , By 344, 3. Vegard Røstad, Ørlendingen 342, 4. Espen By Dyrendahl , Rissa 342, 5. Joachim Forfot, By 341, 6. Roald Dyrendahl , Rissa 335.
Eldre rekrutt: 1. Erik Næbb , Bjugn 350, 2. kristin Dyrendahl , Rissa 346, 3. Einar Olai Dahlen , Rissa 343, 4. Ronny Sandmo , By 343, 5. Arild Dyrendahl , Rissa 336, 6. Tomas Nilsen , Herfjord 330, 7. Lisa Bakøy Sunde , Rissa 322.
Rekrutt: 1. Kamilla Dyrendahl , Rissa 344, 2. Martin By Dyrendahl , Rissa 339, 3. Kine Næbb , Bjugn 335, 4. Odin Solli , Rissa 328, 5. Ole magnus årbogen, By 328, 6. Jonas Denstad , Rissa 323, 7. Henrik Solem, Rissa 320, 8. Magnus Denstad , Rissa 317, 9. Trygve Sunde , Rissa 306, 10. Kristian Kimo , Rissa 294, 11. Leif Moen , Bjugn 242.
V65: 1. Trond Tronstad , Leksvik 348, 2. Harald Lysvand , Leksvik 347, 3. Harald Røstad , Leksvik 346, 4. Knut Bjerve, Rissa 346, 5. Tormod Haltstrand , Herfjord 345, 6. Jakob Dalsaunet, Vanvik 343, 7. Peder Forfot, Sørfjorden 339.
V73: 1. Øivind Hovstein , Leksvik 350, 2. Olav Gran, Levanger og Frol 344, 3. Torbjørn Forfot, By 344, 4. ROLF Strand , Lensvik/Selven 343, 5. Oddvar Eide , Bjugn 336, 6. Kjell A Brevik, Byneset 323, 7. Jonas Sollid , Hov 237, 8. Ernst Thoresen , Hommelvik 235.
Hovedskyting
Klasse 5: 1. Ole Erik Thoresen , Hommelvik 247, 2. Tore Veie , Rissa 247, 3. Arnfinn Tangstad , Mosvik 245, 4. Anton jenssen, Mosvik 243, 5. Per Gjølga, Stallvik 243, 6. Carl Ove Gladhus, Ørlendingen 239, 7. Fred Gaute Aarsandøy , Bardu 237, 8. Ole Jo Brembu , Høylandet 237, 9. Roar Forfot , By 236.
Klasse 4: 1. Bjørn By , Rennebu 240, 2. Anita Jære , Rennebu 240, 3. Bård Haugros , Byneset 239, 3. Jan Ove Sollie , Rissa 239, 5. Håkon Rognstad , Byneset 239, 6. Ole Agnar Moen , Bjugn 239, 7. Bjørnulf Røli , Øvre Ogndal 239, 8. Tormod Dyrendahl , Rissa 238, 9. Håvard Ellefsen , Byneset 237, 10. Sverre H Melhus , Rissa 237, 11. Ellen Stjern , By 236, 12. Roar Alseth, Rissa 235, 13. Daniel Dretvik , Leksvik 234, 14. Malvin strøm, Hitra 232, 15. Randi Beate Breivik , Ørlendingen 230, 16. Håvard Moen , By 229, 17. Tormod Rødsjø, Ørlendingen 229, 18. Knut Andreas Nordsether, Sørfjorden 227, 19. Magnar Olafsen, Ørlendingen 227, 20. Odd Einar Stoknes , Herfjord 226, 21. Atle Schancke , Ørlendingen 225, 22. Terje A Husby, Ørlendingen 224, 23. Herlaug Stjern , By 222.
Klasse 3: 1. Odd Roar Singstad, Nidaros 225, 2. John Berget, Vanvik 223, 3. Geir Arne Brandhaug, Sørfjorden 222, 4. Vidar Foss, Stadsbygd 218.
Klasse 2: 1. Svein Arne Dyrendahl , Rissa 239, 2. Frank Bilstad , Øvre Ogndal 239, 3. Ove Dyrendahl , Rissa 236, 4. Jonny Denstad , Rissa 231, 5. Wenche Olden Moen , Bjugn 231, 6. Geir Sæther , Rissa 231, 7. Stian Solli , Rissa 225, 8. Rune Olden , Bjugn 225.
Klasse 1: 1. ingmund ringseth, Rissa 246.
V55: 1. Hans Tronstad , Leksvik 246, 2. Oddmund Rognli , Leksvik 245, 3. Jon G. Hofstad , Skjelstadmark 243, 4. Jostein Lerstad, Vanvik 242, 5. Fridtjof Dypveit , Nidaros 241, 6. Magnar Alseth, Rissa 241, 7. Ole Brandhaug, Sørfjorden 241, 8. Arnulf Venn, Skaun 241, 9. Tore Refseth , Hommelvik 238, 10. Tore Olav Moen , Herfjord 238, 11. Arne Forfod, Rissa 237, 12. Odd Egil Hårstad , By 235, 13. Tore Reksterberg , Ørlendingen 235, 14. Roald Strand, Malvik 235, 15. Rolf Dyrendahl , Rissa 235, 16. Svein O Østeraas , Hommelvik 230, 17. Petter Bakøy , Rissa 212.
Junior: 1. Monica Pettersen , Bjugn 248, 2. Ole Eskil Moan , By 245, 3. Joachim Forfot, By 243, 4. Vegard Røstad, Ørlendingen 242, 5. Espen By Dyrendahl , Rissa 242, 6. Roald Dyrendahl , Rissa 235.
Eldre rekrutt: 1. Erik Næbb , Bjugn 250, 2. Ronny Sandmo , By 247, 3. kristin Dyrendahl , Rissa 246, 4. Einar Olai Dahlen , Rissa 245, 5. Tomas Nilsen , Herfjord 243, 6. Arild Dyrendahl , Rissa 242, 7. Lisa Bakøy Sunde , Rissa 234.
Rekrutt: 1. Kamilla Dyrendahl , Rissa 245, 2. Martin By Dyrendahl , Rissa 241, 3. Kine Næbb , Bjugn 239, 4. Ole magnus årbogen, By 237, 5. Odin Solli , Rissa 236, 6. Magnus Denstad , Rissa 232, 7. Jonas Denstad , Rissa 231, 8. Henrik Solem, Rissa 230, 9. Trygve Sunde , Rissa 215, 10. Kristian Kimo , Rissa 211, 11. Leif Moen , Bjugn 170.
Aspirant: 1. Birk Finnstø, Stallvik.
V65: 1. Trond Tronstad , Leksvik 249, 2. Harald Lysvand , Leksvik 248, 3. Knut Bjerve, Rissa 248, 4. Harald Røstad , Leksvik 247, 5. Jakob Dalsaunet, Vanvik 245, 6. Tormod Haltstrand , Herfjord 245, 7. Peder Forfot, Sørfjorden 243.
V73: 1. Øivind Hovstein , Leksvik 250, 2. Torbjørn Forfot, By 247, 3. ROLF Strand , Lensvik/Selven 246, 4. Olav Gran, Levanger og Frol 245, 5. Oddvar Eide , Bjugn 243, 6. Jonas Sollid , Hov 237, 7. Ernst Thoresen , Hommelvik 235, 8. Kjell A Brevik, Byneset 233.